Rowery młodzieżowe

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Rowery młodzieżowe

W naszym sklepie dostępne są rowery młodzieżowe, idealne na wycieczki ze znajomymi, rodziną, a także na dojazdy do szkoły. To sprawdzone jednoślady, na których można pewnie pokonywać kolejne kilometry.

Budowa roweru młodzieżowego

Rowery młodzieżowe to konstrukcje, które wykorzystują 26-calowe koła. Dostępne w sprzedaży modele to odpowiedniki jednośladów dla dorosłych. Są to zatem wytrzymałe rowery, stworzone z wysokiej jakości materiałów oraz osprzętu. Na pewno nie zawiodą podczas codziennych dojazdów do szkoły, czy też wycieczek.

W rowerach młodzieżowych można znaleźć aluminiowe ramy. Będą one doskonałym rozwiązaniem, które wpłynie na komfort użytkowania dwóch kółek. Lekki rower umożliwia wygodne manewrowanie na drodze w celu omijania przeszkód.

Bardzo ważne jest zadbanie o bezpieczne poruszanie się młodzieży na rowerach. Przewidziane dla nich modele, są dostosowane do wzrostu chłopców i dziewcząt. Ponadto mają wygodne siodełka oraz kierownice, umożliwiające pewny chwyt oraz prowadzenie roweru. Pozwalają one także zająć odpowiednią pozycję, co ma znaczenie dla zdrowia dziecka.

W zachowaniu bezpieczeństwa pomagają właściwie dobrane hamulce. Rowery młodzieżowe zostały wyposażone głównie w modele V-Brake, które charakteryzują się niezawodnością. Chłopcy i dziewczynki będą mogli czuć się bezpiecznie z takim osprzętem. Wpływają na to również przerzutki zamontowane z przodu i z tyłu. Umożliwiają one manewrowanie przełożeniami, aby dostosować je do stylu jazdy oraz nawierzchni.

Modele rowerów młodzieżowych

W sprzedaży posiadamy najpopularniejsze modele rowerów młodzieżowych. Wśród nich znajdują się jednoślady marki Kross oraz Le Grand. Wszystkie dostępne są w ciekawych kolorach, które spodobają się młodym rowerzystom.