Kosze rowerowe

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Kosz rowerowy to niezwykle uniwersalny dodatek do roweru, który sprawdzi się zarówno w czasie jazdy po mieście, jak i podczas dłuższych wypadów rowerowych. Zamontowany na kierownicy jest niezwykle poręczny i możemy w nim przewozić torebkę, prowiant, książki, zakupy oraz wiele innych akcesoriów używanych na co dzień. W zależności od preferencji możemy wybrać model wykonany z wikliny bądź metalowej siatki pokrytej warstwą farby. Ten pierwszy wariant jest szczególnie popularny wśród posiadaczy rowerów miejskich i stylowych – obecność kosza dodaje pojazdowi uroku i niepowtarzalnego stylu.
Decydując się na kosz przedni, konieczny jest dobór właściwego systemu mocowania – w większości przypadków rowerzyści wybierają modele montowane do kierownicy.
Co ciekawe, do jednego roweru możemy zakupić aż kilka koszy. Oprócz standardowego – przedniego – montowane są jeszcze kosze tylne na bagażniku oraz po jego obu bokach. Tak duża powierzchnia bagażowa daje ogromne możliwości. Oczywiście, jak wszystkie typy bagażników, kosze również mają swoją nośność (zazwyczaj do 15 kg).