Bidony rowerowe

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-24 z 27 pozycji

Bidon rowerowy

Wielu początkujących rowerzystów sądzi, że bidon do roweru to zbędny wydatek i można go z powodzeniem zastąpić plastikową butelką na wodę. Nic bardziej mylnego! Dobrze wykonany bidon jest pod każdym względem lepszy od zwykłej butelki: pozwala przechowywać nie tylko zimną wodę, ale też inne płyny, nie odkształca się i możemy z niego pić w czasie jazdy – bez konieczności robienia postoju. 

Oferowane przez nas bidony rowerowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów m.in. polipropylenu, który ma neutralny wpływ na nasze zdrowie. W zależności od preferencji możemy wybrać model z zakrytym bądź odkrytym ustnikiem – ten drugi wariant jest szczególnie polecany rowerzystom wyczynowym i jeżdżącym głównie po drogach asfaltowych. Bidony z zakrytym ustnikiem sprawdzą się natomiast wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona przed zabrudzeniem. Posiadamy w sprzedaży bogaty wybór bidonów KROSS. 

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się modele z silikonową nasadką, która jest miękka i łatwa w czyszczeniu. Osoby nierozstające się z rowerem przez większość roku mogą również wybrać funkcjonalny bidon termiczny.