Rowery dziewczęce

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Rowery dziewczęce

Młodsze rowerzystki nie są pozbawione wyboru odpowiedniego jednośladu. Specjalnie dla nich powstają odpowiedniki tych samych modeli, z których mogą korzystać dorosłe kobiety.

W pierwszym rzędzie ustawiają się rowery dziewczęce miejskie. Mają one odpowiedni rozmiar, aby sprostać wymaganiom młodszych dam. Charakterystyczna jest nisko umieszczona górna rama. Pozwala ona na łatwe, a zarazem bezpieczne wsiadanie i zsiadanie z roweru. Koła również mają rozmiar dopasowany do wzrostu rowerzystki. Ich wielkość jest jednocześnie dostosowana do swobodnego pokonywania miejskiego asfaltu. Miejskie rowery dziewczęce wyposażone są w błotniki, które zapobiegają zabrudzeniu ewentualną wodą z kałuży. Łańcuch za to chroniony jest przez dodatkową osłonę. Większość modeli rowerów dziewczęcych młodzieżowych dostępnych jest w przyjaznych kolorach, które dodają im elegancji.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również rowery dziewczęce górskie. Wyposażono je w stalowe, a także w aluminiowe ramy, zapewniające stabilność i trwałość konstrukcji. Rowery górskie pozwalają młodym kolarkom podróżowanie po bardziej skomplikowanych terenach. Przyczyniają się do tego m.in. szerokie opony, a także specjalnie przystosowany napęd. Za hamowanie odpowiadają zaś w większości modeli hamulce V-Brake.