Rowery elektryczne Miejskie

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Rowery elektryczne miejskie

Silniki elektryczne na stałe zadomowiły się w konstrukcjach rowerów. Dzięki temu dostarczają one kolejnych pozytywnych wrażeń i przyjemności z jazdy. Rowery elektryczne miejskie to ciekawa propozycja dla wszystkich fanów podróżowania po mieście. Pozwalają na komfortową jazdę przy jednoczesnym mniejszym zmęczeniu. To ciekawe jednoślady, które już mają wielu swoich fanów, a Ty możesz być jednym z nich!

Jak działają rowery elektryczne miejskie?

Jednymi z najważniejszych elementów wyposażenia rowerów elektrycznych miejskich są ich silniki oraz akumulatory. Wspomagają one napędzanie jednośladów, dzięki czemu nie musisz wykorzystywać dużej dawki swojej siły fizycznej, aby dojechać do celu. Co ważne, pomoc silnika elektrycznego odbywa się do momentu przekroczenia prędkości 25 km/h. 

Wystarczy tylko przekręcenie korbą, aby silnik elektryczny w rowerze miejskim rozpoczął swoje działanie. Tym samym możesz bez większego wysiłku poruszać się po mieście. Rowery elektryczne miejskie doskonale sprawdzają się podczas codziennych dojazdów do pracy, na uczelnię, czy też na zakupy. Poznawanie swojego miasta oraz zwiedzanie jego najbliższych okolic to również świetny pomysł na wykorzystanie takich jednośladów.

Rowery elektryczne miejskie, czyli alternatywa dla tradycyjnych jednośladów

Rowery elektryczne miejskie na stałe wpisują się w zurbanizowany krajobraz. Sięga po nie coraz większa ilość użytkowników, Ty również możesz przekonać się o ich zaletach! Stały się one alternatywną dla tradycyjnych jednośladów. Wyróżniają się one przede wszystkim obecnością rozwiązań elektrycznych. Oznacza to, że użytkownik nie musi polegać jedynie na swojej sile fizycznej. Dzięki temu rowery elektryczne miejskie mogą być wykorzystywane przez wszystkich rowerzystów, bez względu na płeć, a także wiek. Przyjemność z poruszania się jednośladami, które wspomagają pedałowanie, jest ogromna. Łatwiej jest napędzać taki rower, jeździć nim pod wiatr, czy też podjeżdżać pod górę.

Ważną kwestią przy wyborze rowerów elektrycznych miejskich jest rozmiar ramy. Dopasowuje się ją do wzrostu użytkownika oraz budowy ciała. Prawidłowo dobrany rozmiar ramy rowerów elektrycznych gwarantuje Ci komfortowe poruszanie się jednośladem. Jeśli nie wiesz, jaki będzie odpowiedni dla Ciebie - sprawdź artykuł na naszym blogu: Jak dobrać odpowiedni rozmiar ramy rowerowej?.

Stylowe konstrukcje rowerów elektrycznych miejskich

Budowa rowerów elektrycznych miejskich jest w większości konstrukcji taka sama, jak ich tradycyjnych odpowiedników. Górna rura ramy zazwyczaj biegnie w dół, co umożliwia wygodne wsiadanie oraz zsiadanie. W większości modeli sama rama wykonana jest z aluminium. Jednak w porównaniu do tradycyjnych jednośladów, rowery elektryczne miejskie charakteryzują się większą wagą. Podyktowana jest ona obecnością silnika oraz baterii. Jednak zwiększenie wagi wpływa również pozytywnie na całą konstrukcję. Sprawia ona wrażenie solidniejszej i pewniejszej w prowadzeniu. Ponadto rowery elektryczne miejskie są wtedy stabilniejsze. Warto również dodać, że zwiększenie wagi wpływa również na bezpieczeństwo podczas podróżowania. Chociaż dzięki wspomaganiu napędzania jednośladu, raczej nie myśli się o jego wadze. Silnik i bateria pozwalają zapomnieć o niej oraz zwinnie przemieszczać się po mieście.

Jak przystało na rowery miejskie, w elektrycznych odpowiednikach także znajdują się błotniki oraz bagażniki tylne. W niektórych modelach to właśnie z tyłu umieszczone są baterie. Z kolei z przodu możliwe jest zamontowanie koszyka - elementu równie charakterystycznego dla rowerów miejskich. W znacznej ilości rowerów miejskich elektrycznych obecne jest również oświetlenie jako standardowe wyposażenie. Otrzymujesz zatem kompletny zestaw gotowy do jazdy. A w razie nieobecności tych elementów, możesz je dopasować i kupić w naszym sklepie!

Rowery elektryczne miejskie - doskonały wybór do codziennej jazdy

Rowery elektryczne miejskie zasługują na szczególną uwagę. Umożliwiają one wygodne i szybkie poruszanie się po mieście. Dzięki temu można zrezygnować z podróżowania autem, czy też komunikacją miejską, oszczędzając tym samym pieniądze. Jazda rowerem elektrycznym miejskim będzie również dobra dla zdrowia. Co prawda silnik elektryczny wspomaga pedałowanie, jednak nadal użytkownik musi wykorzystywać swoją siłę fizyczną. To sprawia, że krew krąży szybciej, a serce pracuje wydajniej. Rowerzysta nabiera większej siły, co w połączeniu z silnikiem elektrycznym pozwala na pokonywanie jeszcze większych dystansów przy znacznie mniejszym zmęczeniu.

Rowery elektryczne miejskie w ofercie sklepu rowerowego PGBikes

W sklepie PGBikes uwielbiamy nowinki techniczne, a także połączenie ich ze sprawdzonymi konstrukcjami. W swojej ofercie mamy różne modele rowerów elektrycznych miejskich męskich, damskich oraz uniwersalnych. Przykładem może być Kross Inzai Hybrid, który dostarcza rewelacyjnych wrażeń z jazdy po mieście, ale również poza nim. Wszystkie rowery elektryczne miejskie dostępne w sklepie PGBikes możesz kupić w punkcie stacjonarnym, a także przez internet. Wybierając drugą formę, dostarczymy Ci zakupiony model kurierem.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem roweru elektrycznego miejskiego, służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem. Sami jesteśmy pasjonatami jazdy na rowerach, a także użytkownikami takich modeli. Doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie w pełni dopasowane do Twoich oczekiwań.