Rowery elektryczne

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Rowery elektryczne

Ewolucja pod względem elektryfikacji nie ominęła branży rowerowej. Chociaż rowery elektryczne tak naprawdę nie są niczym całkowicie nowym na rynku, to przez ostatnie lata zmieniły się pod względem technicznym. Dzięki temu zyskały na znaczeniu i są dziś bardzo chętnie wybierane przez rowerzystów. W ofercie naszego sklepu można znaleźć szereg propozycji rowerów elektrycznych. Są one podzielone zgodnie z rodzajem tak jak tradycyjne jednoślady. 

Charakterystycznymi elementami rowerów górskich są przede wszystkim silniki, baterie (akumulatory) oraz sterowniki. Połączenie tych elementów ze standardowym wyposażeniem jednośladu pozwala na wspomaganie użytkownika w pedałowaniu. Warto podkreślić, że silnik elektryczny nie zastępuje siły fizycznej kierowcy, a jedynie ją wzmacnia. Dzięki temu w trakcie podróży rowerem elektrycznym nie trzeba zużywać dużej dawki swojej energii, jest ona bowiem wspomagana przez tą pochodzącą z silnika. To z kolei powoduje, że rowerzysta jest bardziej wypoczęty, kiedy dotrze do celu. Przy czym wspomaganie użytkownika ma swoje ograniczenie do prędkości 25 km/h. Powyżej takiej szybkości, użytkownik musi wykorzystać tylko siłę swoich nóg. 

Rowery elektryczne MTB

Rowery elektryczne mtb to jedna z naszych propozycji dla miłośników aktywności poza miastem. Oferujemy zarówno modele e-bike, które sprawdzą się w trakcie okazjonalnych wypadów do lasu lub na niewielkie zjazdy i podjazdy, ale także jednoślady sprawdzające się nawet w najcięższych sytuacjach. Rowery elektryczne górskie występują z baterią zamocowaną do ramy jednośladu. 

Rowery elektryczne turystyczne

Dookoła możemy zauważyć licznie powstające ścieżki rowerowe. To doskonały teren do wypróbowania roweru elektrycznego turystycznego. Sprawdzi się on również na drogach asfaltowych w trakcie dłuższych wycieczek. Wyposażone w liczne mocowania jednoślady pozwalają na zastosowanie toreb i sakw, do których można schować najpotrzebniejsze w trakcie podróży rzeczy. Standardowym wyposażeniem rowerów elektrycznych turystycznych są także błotniki, które wyeliminują ryzyko zabrudzeń roweru oraz kierowcy. 

Rowery elektryczne crossowe

Dla fanów długich wycieczek, ale jednocześnie z nutką sportowego zacięcia, przygotowaliśmy rowery elektryczne crossowe. To sprawdzone konstrukcje, które ucieszą niejednego miłośnika podróży rowerowych. Rowery elektryczne crossowe sprawdzą się w jeździe po zróżnicowanym terenie, a jednocześnie zapewnią wygodę i komfort. Są one konstrukcyjnie zbliżone do jednośladów trekkingowych, jednak pod względem właściwości przypominają rowery górskie. 

Rowery elektryczne trekkingowe

Z kolei bardzo długie eskapady rowerowe wymagają odpowiednich jednośladów. Najlepszą propozycją są rowery elektryczne trekkingowe. Pozwalają one na zachowanie odpowiedniej pozycji za kierownicą, dzięki czemu w trakcie podróży nie dochodzi do bólu pleców. Standardowym wyposażeniem rowerów elektrycznych trekkingowych są błotniki, bagażnik oraz liczne mocowania pozwalające przyczepić sakwy i torby. Dzięki temu na bardzo długą podróż rowerową można zabrać wszystkie niezbędne rzeczy, począwszy od prowiantu, poprzez zestaw narzędziowy, na śpiworze kończąc.