Rowery Romet

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Rowery Romet

Romet to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek rowerowych. Początki produkcji sięgają lat 40-tych XX w. Tuż po II wojnie światowej powstały Zjednoczone Zakłady Rowerowe, które zrzeszały dotychczas działających producentów. W późniejszych latach zostały one przemianowane na Zakłady Rowerowe Romet. Do dziś wielu użytkowników jednośladów ma w pamięci takie rowery Romet, jak Wigry, Jubilat, czy też Gazela. Aktualnie marka stawia kolejne kroki w kierunku rozwoju, wykorzystując dostępne nowinki techniczne i niezawodne rozwiązania. Oferuje nowoczesne rowery Romet, które charakteryzują się przemyślaną konstrukcją i atrakcyjnym wyglądem. Z powodzeniem konkurują one z jednośladami zarówno zagranicznych, jak i polskich producentów. Ich popularność ciągle rośnie, czego potwierdzeniem jest uznanie wśród użytkowników, dla których istotna jest jakość i cena.

Rowery górskie Romet

Rowery górskie wymagają odpowiedniego podejścia podczas ich projektowania oraz produkcji. To konstrukcje przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników, uwielbiających jazdę po skomplikowanym terenie. Dlatego też górskie rowery Romet tworzone są w taki sposób, aby sprawdzały się w każdej sytuacji i spełniały oczekiwania rowerzystów. Wśród przedstawicieli tych konstrukcji znajdują się modele: Rambler, Mustang, Jolene, Monsun. Górskie rowery Romet to propozycje przygotowane dla mężczyzn oraz kobiet. Charakteryzują się one aluminiową ramą oraz różnymi stopniami amortyzacji. Modele rowerów górskich Romet dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu zarówno mężczyźni, jak i kobiety są w stanie znaleźć odpowiedni jednoślad dla siebie.

Rowery miejskie Romet

Poruszanie się po mieście wymaga odpowiedniego środka transportu. Takiego, który zapewni komfort, niezawodność, a jednocześnie umożliwi bezpieczną jazdę. Miejskie rowery Romet to konstrukcje przeznaczone do poruszania się po zurbanizowanym terenie. Wyróżniają się one geometrią ramy, umożliwiającą wygodne wsiadanie i zsiadanie. Do podstawowego wyposażenia miejskich rowerów Romet zaliczyć można błotniki, bagażnik, a także osłonę łańcucha. Elementy te wpływają na wygodę, a także ochronę konstrukcji przed brudem i uszkodzeniami. Błotniki zapobiegają zabrudzeniom jednośladu, jak i użytkownika. Bagażnik umożliwia przewożenie niewielkich przedmiotów. Z kolei osłona łańcucha chroni go przed kamieniami oraz wodą, które mogą wpływać na żywotność tego elementu. Miejskie rowery Romet to przede wszystkim modele: Luiza, Pop Art, Art Deco, Sonata, Vintage, ale także nowocześniejsze wersje Jubilata oraz Wigry.

Rowery trekkingowe Romet

Turystyczne wypady poza miasto to doskonałe warunki do sprawdzenia trekkingowych rowerów Romet. Zaprojektowane są one z należytą dbałością o każdy szczegół, który ma znaczenie podczas krótkich, jak i długich wypraw. Trekkingowe rowery Romet posiadają geometrię ramy umożliwiającą zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą, która jest wysoko ustawiona. Dzięki temu eliminowane jest ryzyko pojawienia się bólu pleców, utrudniającego podróżowanie. Zaletą trekkingowych rowerów Romet jest także wygodne siodełko. Wyposażone są one w dodatkowy osprzęt, jak: błotniki oraz bagażnik. Modele Gazela oraz Wagant zapewniają maksimum komfortu podczas wycieczek.

Rowery elektryczne Romet

W portfolio marki Romet nie mogło zabraknąć rowerów elektrycznych. Ich przedstawicielami są modele: Orkan, Wagant, Gazela, Rambler, Metron, Legend. Są to znane wśród użytkowników rowerów Romet konstrukcje wzbogacone o silniki elektryczne oraz akumulatory. Zastosowanie takich rozwiązań wspomaga napędzanie jednośladów przez rowerzystów. Tym samym możliwe jest pokonywanie większych dystansów, co ma pozytywny wpływ na zdrowie. Elektryczne rowery Romet świetnie nadają się dla wszystkich użytkowników, bez względu na wiek oraz płeć. 

Rowery dziecięce Romet

Poznawanie świata z poziomu siodełka rowerowego to doskonała rozrywka dla dzieci. Dlatego Romet zajmuje się także produkcją jednośladów dla młodszych użytkowników. Wśród propozycji znajdują się modele dla najmłodszych rowerzystów, jak np. Tom, Tola, jak i dla starszych: Rambler, Jolene, Panda. Wszystkie dziecięce rowery Romet wyróżniają się wysoką jakością wykonania, która ma duży wpływ na bezpieczeństwo. Ich design przyciąga spojrzenia, zatem każdy z młodszych rowerzystów może korzystać z jednośladu, który będzie do niego w pełni dopasowany pod względem technicznym, jak i wizualnym.

Rowery Romet w ofercie sklepu PGBikes

Romet to marka bardzo dobrze znana na polskim rynku, jak i zagranicznym. Wieloletnia historia, wysoka jakość, rozsądna cena, a także dążenie do proponowania coraz ciekawszych konstrukcji sprawia, że jednoślady tego producenta są chętnie wybierane przez klientów. Rowery Romet dostępne w sklepie rowerowym PGBikes to propozycje z wielu segmentów. Każdy rowerzysta może wybrać odpowiedni model dla siebie. Wszystkie rowery Romet w naszej ofercie można kupić z dostawą do domu!