Rowery damskie trekkingowe

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Rowery damskie trekkingowe

Wielbicielki dalekich podróży rowerowych docenią komfort zapewniany przez rowery damskie trekkingowe. To jednoślady zapewniające najlepsze wrażenia w trakcie kilkugodzinnych, a nawet kilkudniowych wycieczek. Sprawdzą się one zarówno w jeździe solo, jak i ze znajomymi, czy rodziną, w dalekie rejony, aby pozwiedzać, czy też wyrwać się z miejskiej dżungli. 

Jednoślady trekkingowe często nazywane są połączeniem rowerów miejskich, szosowych oraz górskich. Ich charakterystyka pozwala na poruszanie się zarówno po drogach asfaltowych, jak i tych nieutwardzonych. Często rowery damskie trekkingowe zastępują wybór modeli miejskich, dając frajdę z jazdy po zurbanizowanym terenie, jak i poza nim. 

Na komfort podróżowania przez kobiety rowerami trekkingowymi wpływa wiele ich elementów. Przede wszystkim rama, która jest wykonana z aluminium. Jest ona lekka, ale także bardzo wytrzymała. Górna jej część znajduje się na odpowiednim, niższym poziomie, co ułatwia kobietom wsiadanie i zsiadanie z roweru. Z kolei wyprofilowane siodełka sprawiają, że unika się ewentualnych przetarć, czy też bólu. Geometria trekkingowych dwóch kółek pozwala zająć na nich wygodną pozycję, dzięki czemu podczas wielogodzinnych lub wielodniowych podróży, nie powinny pojawiać się bóle pleców. 

Ogromną zaletą tego typu jednośladów jest ich standardowe wyposażenie. Błotniki zamontowane przy przednim i tylnym kole pomagają zachować czystość roweru oraz rowerzystki. Zatrzymują one brud oraz koła lecące spod kół. Dodatkowo poprawiają bezpieczeństwo kobiety kierującej jednośladem oraz osób znajdujących się w najbliższej okolicy. Na uwagę zasługuje oświetlenie, które z przodu pomaga oświetlić drogę, zaś z tyłu sygnalizuje obecność rowerzystki na drodze. W trakcie dalekich i długich wycieczek docenić należy mnogość uchwytów montażowych. Można do nich przyczepić liczne torby oraz sakwy, a w nich schować jedzenie, napoje, a także dodatkowe ubrania. Z tyłu oraz przodu istnieje możliwość zamontowania bagażników, które zwiększą powierzchnię do przewozu niezbędnych rzeczy. Tak skonstruowany i w pełni wyposażony jednoślad jest dość ciężki, ale za to bardzo stabilny. 

Dostępne w naszym sklepie rowery damskie trekkingowe to modele sprawdzone przez wiele zadowolonych rowerzystek. Odzwierciedlają się one bardzo wysoką jakością wykonania oraz doborem odpowiednich komponentów. Są dostępne w kilku kolorach, które bez wątpienia przypadną do gustu wszystkim kobietom, ceniącym sobie komfort w dalekich podróżach, jak i poruszaniu się po mieście.