Rogi rowerowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Rogi rowerowe, czyli uchwyty montowane na końcach kierownicy, to niezwykle przydatne akcesoria, dzięki którym rowerzysta może zmieniać pozycje w czasie jazdy oraz utrzymać stałe, dynamiczne tempo. Co więcej, dzięki sprytnemu umiejscowieniu oraz ergonomicznemu designowi ułatwiają rozpędzenie roweru.
W zależności od potrzeb możemy wybrać rogi dedykowane pod wybranego styl jazdy. Rowerzyści preferujący agresywną jazdę powinni postawić na rogi o charakterystycznym prostym kształcie, pokryte antypoślizgowym materiałem, wykonane z aluminium i włókna węglowego. Ich długość nie przekracza zazwyczaj 12 cm.
Do spokojniejszej jazdy sprawdzą się dłuższe rogi do roweru trekkingowego. Ich cechą charakterystyczną jest nieco mniejsze zakrzywienie. Cięższe warianty powstają z mieszaniny aluminium i stali, lżejsze – z samego aluminium. Różnorodność modeli jest na tyle duża, że każdy miłośnik dwóch kółek znajdzie tu coś dla siebie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą rogów rowerowych dostępnych na naszej stronie.