Rowery elektryczne Crossowe

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Rowery elektryczne crossowe

Wygoda w trakcie długich wycieczek oraz zacięcie sportowe to domena rowerów elektrycznych crossowych. Zapewniają one komfort podróży w trakcie eskapad solo, a także ze znajomymi i rodziną, np. na zwiedzanie okolicy. Ponadto, dzięki odpowiedniej konstrukcji, sprawdzą się w trakcie trudniejszych zjazdów i podjazdów po leśnych ścieżkach, pozwalając na aktywny wypoczynek na rowerze. 

Niewątpliwą zaletą rowerów elektrycznych crossowych jest ich uniwersalność. Świetnie sprawdzają się w trakcie dojazdów do pracy, wycieczek, ale także do przejażdżek po trudniejszym terenie, który nie jest utwardzony. Łączą w sobie wygodę jednośladów trekkingowych ze sportowym zacięciem rowerów górskich. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą się zdecydować, czy kupić trekkingowy jednoślad, czy jednak górski. 

Silnik elektryczny zamontowany w rowerach crossowych pozwala na wspomaganie pedałowania i osiąganie prędkości do 25 km/h. Wyższe szybkości pozbawione są udziału silnika. Dzięki jednostce elektrycznej rowerzysta może pokonać trasę bez nadmiernego zmęczenia i angażowania dużych pokładów własnej siły fizycznej. Silnik elektryczny pomaga także w wydłużeniu zasięgu pokonywanych tras. Kierowca dzięki niemu jest bardziej wypoczęty, aniżeli zmęczony podróżą. 

Wszystkie oferowane przez nas rowery elektryczne crossowe mają zintegrowaną baterię z ramą. Dzięki temu akumulator nie utrudnia pedałowania. Na kierownicy jednośladów można znaleźć wyświetlacz. Informuje on o stanie naładowania baterii, a także statusie napędu elektrycznego. Pozwala to zachować kontrolę nad silnikiem oraz dostarcza wiedzy na temat tego, kiedy dojdzie do rozładowania akumulatora. Ładowanie baterii jest bardzo proste i nie wymaga żadnej fachowej wiedzy. 

Jednoślady crossowe przeznaczone są do jazdy wyczynowej oraz rekreacyjnej. Wpływa na to zastosowanie odpowiedniej geometrii konstrukcji. Dzięki niej kierowca może zająć wygodną pozycję za kierownicą. Komfortową podróż zapewnia także duży zakres przełożeń. Zamontowane komponenty sprawiają, że użytkownik może cieszyć się z wysokiej precyzji zmiany biegów. Zaletą crossowego e-bike’a jest aluminiowa rama. Jest ona jednocześnie bardzo lekka, a także odporna na nadmierne przeciążenia. W trakcie poruszania się po trudniejszym terenie przydaje się zastosowany amortyzowany widelec. Gwarantuje to solidną, uniwersalną konstrukcję, która sprawdzi się w każdej sytuacji. 

Oferowane w naszym sklepie rowery elektryczne crossowe to jednostki z 28-calowymi kołami. Z kolei rozmiary ram przystosowane są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.