Akcesoria rowerowe dla dzieci

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Personalizacja rowerka dziecięcego nie musi być kosztowna. Wystarczą pojedyncze akcesoria, aby całkowicie odmienić wygląd pojazdu i sprawić, że stanie się on atrakcyjny dla naszej pociechy.
Wśród wielu artykułów dziecięcych, dedykowanych dla młodszych i nieco starszych entuzjastów dwóch kółek, znajdą Państwo m.in. unikalne dzwonki rowerowe z motywami baśniowymi, kolorowe uchwyty kierownicy, plastikowe koszyki o starannym wykończeniu i kolorowej grafice, a także bardzo efektowne koraliki na szprychy, które przypadną do gustu najmłodszym użytkownikom.
Jednymi z najczęściej wybieranych akcesoriów dziecięcych są uniwersalne kółka pomocnicze, które można montować do rowerów 12’-18’. Wysoka jakość materiałów oraz solidne wykonanie kółek czynią zeń niezwykle funkcjonalne akcesorium, dzięki któremu nauka jazdy na rowerze będzie przebiegała płynnie i zakończy się sukcesem.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą artykułów dziecięcych dostępnych w naszym sklepie i dzielenia się opiniami na temat produktów.