Rowery elektryczne Trekkingowe

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Rowery elektryczne trekkingowe

Bardzo długie wycieczki rowerowe, czy też krótkie przejażdżki po mieście wymagają sprawdzonych rozwiązań. Odpowiednie do takich zastosowań są rowery elektryczne trekkingowe. Zapewniają one wysoki komfort każdej podróży, dodatkowo wspierany przez wspomaganie przez ekologiczny silnik elektryczny.

Jednoślady trekkingowe charakteryzują się konstrukcją dopasowaną do pokonywania długich tras. Komfort w tym przypadku jest priorytetem, dlatego też producenci stosują do tego typu rowerów tylko sprawdzone rozwiązania, gwarantujące wysoki poziom wygody. Dzięki temu rowerzysta może zająć pozycję za kierownicą pozwalającą na swobodną podróż, jednocześnie unikając ewentualnego bólu pleców. Pomaga w tym także odpowiednio wyprofilowane siodełko.

Standardowym wyposażeniem rowerów elektrycznych trekkingowych są błotniki. Zapewniają one bezpieczeństwo kierowcy, a także pozostałym uczestnikom ruchu. Sprawiają, że ewentualny brud oraz kamienie lecące spod kół, nie trafiają w rowerzystę oraz osoby w najbliższym otoczeniu. Wszystkie jednoślady trekkingowe wyposażone są w oświetlenie. Gwarantuje ono widoczność drogi, która znajduje się przed rowerzystą oraz ewentualnych niebezpieczeństw. Tylne lampki z kolei pozwalają dostrzec z daleka jadący rower przez innych uczestników ruchu, np. przez kierowców samochodów. 

W przeciwieństwie do innych rodzajów rowerów elektrycznych, w trekkingowych modelach bateria nie jest zintegrowana z ramą. Jest ona umieszczona w bagażniku. Silnik elektryczny wspomaga pedałowanie, pozwalając rowerzyście na zużywanie w mniejszym stopniu własnej siły fizycznej. To z kolei przekłada się na znaczne zwiększenie zasięgu pokonywanych tras, a także szybkość w trakcie jazdy. Dostęp do akumulatora jest bardzo łatwy. Dzięki temu jego ładowanie nie jest procesem skomplikowanym i nie wymaga żadnych trudnych procedur. 

Rowery elektryczne trekkingowe doskonale sprawdzą się także w trakcie podróżowania po zurbanizowanym terenie. Bardzo często zastępują one modele typowo miejskie. Są one wyposażone w aluminiowe ramy. To bardzo lekkie konstrukcje, a zarazem odporne na złamania i bardzo trwałe. Można je dodatkowo wyposażyć w torby oraz sakwy i przechowywać w nich niezbędne w trakcie jazdy rzeczy. 

W naszym sklepie znajdują się jednoślady elektryczne trekkingowe, które sprawdzą się nawet wśród najbardziej wymagających użytkowników. Pozwolą one na bardzo komfortową podróż do oddalonych punktów widokowych, szlaków turystycznych, a także do pracy, szkoły, czy też na spotkania ze znajomymi. Oferujemy rowery elektryczne trekkingowe damskie oraz męskie.