Kross Evado

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Kross Evado - rowery męskie i rowery damskie z komfortową geometrią, które dobrze radzą sobie zarówno z asfaltem, jak i drogami polnymi oraz szutrowymi.

Rowery crossowe Kross Evado bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko na leśnych ścieżkach, ale także na utwardzanych nawierzchniach. Jednak ich największą zaletą jest duża prędkość na asfaltowych drogach, gdzie przemierzanie długich dystansów to czysta przyjemność. Kross Evado to rowery turystyczne w przystępnej cenie, o szerokiej funkcjonalności i wysokim komforcie jazdy.

Unikatowa konstrukcja „szyta na miarę”.

Rowery turystyczne kojarzą się z klasycznymi rowerami, które nadają się wyłącznie do przemieszczania z bagażem. Nic bardziej mylnego, ponieważ rowery na wycieczki mogą mieć cechy typowego „górala” oraz szybkiego szosowego roweru typu cross. W edycji 2020 Kross Evado posiada bardziej dynamiczną i zwrotną, ale nadal lekką ramę. Dzięki dopracowanej geometrii i indywidualnie dobieranym kołom posiada cechy rowerów górskich, czyli możliwość jazdy w trudnym terenie po drogach polnych, szutrowych oraz szybkość na drodze utwardzonej. Kross Evado ma możliwość montażu dodatkowego wyposażenia typu bagażnik, gdyż w konstrukcji są specjalne otwory umożliwiające jego instalację.

Rowery trekkingowe Kross Evado damskie i męskie

Kross Evado to rowery damskie i męskie. Ich wspólną cechą jest specjalna konstrukcja ramy aluminiowej, która utrzymuje wyżej kierownicę od siodełka. Dzięki tym cechom użytkownik ma wyprostowaną sylwetkę. Przedramiona się nie męczą, kręgosłup nie jest wystawiony na duże obciążenia, a jazda staje się bardzo przyjemna i bezbolesna. Dodatkowym atutem są siodełka o poszerzonej konstrukcji. Redukują zmęczenie i bolesności występujące na dzień następny.

Ramy rowerów damskich są specjalnie obniżane, co ułatwia wsiadanie na rower oraz schodzenie z niego. Komfort jazdy mogą dopełnić amortyzatory, które redukują drgania, uderzenia i ułatwiają prowadzenie roweru na wyboistej drodze.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat naszych rowerów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną poniżej. Na wypadek pytań lub problemu wyboru chętnie służymy pomocą. Na podstawie krótkiego wywiadu, czyli Twoich oczekiwań, możliwości finansowych oraz sposobu jazdy dobierzemy optymalny rower Kross Evado.