Kross Esker

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Rower gravelowy Kross Esker

Wielu rowerzystów wyznacza sobie trasy po drogach asfaltowych z uwzględnieniem jazdy po lekkim terenie. Na takie wycieczki potrzebny jest właściwy rower. Taki, który jednocześnie sprawdzi się na szosie, jak i po zjechaniu z niej. Rower gravelowy Kross Esker to propozycja, która doskonale odnajduje się w takich sytuacjach. Został on stworzony z myślą o tych rowerzystach uwielbiających urozmaicać swoje podróże jazdą po zróżnicowanym terenie, a jednocześnie cenią sobie komfort. Rowerem Kross Esker można śmiało pokonywać długie trasy i cieszyć się z szerokiego zakresu możliwości, jakie daje na szutrowych, żwirowych oraz leśnych drogach.

Rama w Kross Esker

Kross Esker to rower gravelowy o właściwościach umożliwiających poruszanie się zarówno po asfalcie, jak i po lekkim terenie. Jedną z jego charakterystycznych cech jest rama. Wyróżnia się ona na tle pozostałych rowerów geometrią. Ramy w modelach Kross Esker wykonane są z aluminium, stali, a także carbonu. Są one przy tym bardzo trwałe i starannie wykonane. Warto też zwrócić uwagę, że niektóre z modeli Kross Esker wyposażone są także w carbonowy widelec.

Hamulce w rowerze Kross Esker

Każdy rower powinien posiadać sprawne i zapewniające maksimum bezpieczeństwo hamulce. Są one bardzo ważne także w podróżach po lekkim terenie. Nagła konieczność zatrzymania, czy też wynikająca z chęci, powinna być możliwa bez żadnych problemów. Dlatego też w rowerach gravelowych Kross Esker montowane są sprawdzone hamulce tarczowe. Dzięki nim podróżowanie po asfalcie, jak i leśnych drogach staje się bezpieczniejsze. W niektórych modelach Kross Esker można spotkać też hamulce hydrauliczne.

Kross Esker, czyli pewna konstrukcja na rowerowe przygody

Kross Esker uchodzi za jedną z najciekawszych propozycji rowerów gravelowych. Z każdym rokiem przekonuje do siebie kolejnych użytkowników, dla których ważna jest jakość wykonania oraz sprawdzona konstrukcja. W modelach Kross Esker można spotkać osprzęt marki Shimano oraz Microshift. Dzięki połączeniu takich komponentów można śmiało pokonywać kolejne kilometry po asfalcie, ale też zjechać z niego na szutrowe, żwirowe, a także leśne drogi. Kross Esker jest stale rozwijanym jednośladem. Z roku na rok producent dba o zwiększanie komfortu poruszania się nim, jak i bezpieczeństwo. To sprawia, że Kross Esker jest doskonałym towarzyszem rowerowych przygód!

Kross Esker w ofercie sklepu rowerowego PGBikes

Rower gravelowy Kross Esker ma wiele zalet, które sprawiają, że jest tak chętnie kupowany. W sklepie rowerowym PBGikes nie mogliśmy przejść obojętnie obok tego modelu. Dlatego od kilku lat oferujemy różne warianty roweru Kross Esker. Podczas jego wyboru zapewniamy fachowe doradztwo naszych pracowników, którzy są pasjonatami podróżowania rowerami po asfalcie, jak i poza nim. Chętnie podpowiedzą, na jakie komponenty zwrócić uwagę oraz podzielą się wskazówkami i doświadczeniami z własnych wypraw. Rowery Kross Esker można kupić zarówno w naszych sklepach stacjonarnych, jak i sklepie internetowym. W przypadku tego drugiego rozwiązania rower Kross Esker dostarczymy kurierem.