Rowery Kross 2024

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-24 z 57 pozycji

Rowery Kross 2024

Rowery Kross 2024, czyli nowości i odświeżenie dotychczasowych linii

Rok 2024 ma być w pewnym sensie nowym rozdaniem marki Kross. Przygotowane zostały atrakcyjne linie rowerów, a dotychczas znane zyskały odświeżenie. Wspomniane już nowe rozdanie dotyczy powrotu do tego, od czego marka Kross zaczynała, czyli koncentracja na modelach sportowych. Jednocześnie, idąc z duchem czasu, przygotowane zostały rowery elektryczne, które zyskują coraz większą popularność. Pojawiło się w nich wiele ciekawych nowości. Rowery Kross na 2024 rok są również odpowiedzią na zapotrzebowania użytkowników - zarówno nowych, jak i już korzystających z rozwiązań marki.

Gravelowe rowery Kross 2024

W rodzinie rowerów gravelowych Kross zaprezentował na 2024 rok zupełnie świeżą linię. To Esker RS. W zależności od wariantu bazuje ona na ramach karbonowych, a także aluminiowych. Warto podkreślić, że zostały one zaprojektowane przez markę i przez nią są produkowane w Polsce. Kross zdecydował się na przygotowanie propozycji dla różnego rodzaju użytkowników. Tych, którzy wykorzystują rowery gravelowe do typowo szybkiej jazdy oraz tych, którzy uwielbiają backpacking. Dlatego też nowe modele Esker RS charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami aerodynamicznymi. W niektórych można też spotkać liczne miejsca przeznaczone na uchwyty. Co ciekawe, gravelowe rowery Kross na 2024 rok zyskały także możliwość zamontowania stopki. Marka nie porzuciła jednocześnie już funkcjonujących linii. Dlatego też pozostałe modele Esker zostały odświeżone, a wszystkie dostępne są w nowych kolorach.

Górskie rowery Kross 2024

Rowery górskie, uznawane za jedne z najbardziej uniwersalnych, także zostały odświeżone. Linia Level wzbogacona została w zmodernizowane ramy. Na uwagę zasługuje fakt, że przewody nie są już poprowadzone na zewnątrz. Kross zdecydował się na schowanie ich wewnątrz ramy. Dzięki temu rowery MTB wyglądają ciekawiej i estetyczniej. Poza tym, podobnie, jak pozostałe rodzaje, modele górskie dostępne są z nowoczesnym malowaniem. Podkreśla ono charakter rowerów MTB, a jednocześnie ich wysoką jakość. Rowery górskie Kross na 2024 rok są doskonałym przykładem rozwoju stosowanych przez markę rozwiązań, jak i wprowadzania nowych. Tym samym wszyscy użytkownicy uwielbiający jazdę terenową, znajdą dla siebie atrakcyjny model ze sprawdzonym osprzętem.

Rowery szosowe Kross 2024

Rowerzyści, którzy kochają szybką jazdę po utwardzonym terenie, również znajdą dla siebie ciekawe propozycje marki Kross na 2024 r. Pojawiają się wśród nich nowe modele Vento, wykorzystujące karbonowe ramy. W nich również zostały poprowadzone przewody. Rowery szosowe Kross przygotowane na 2024 r. są wytrzymałe i wzbogacone o osprzęt w pełni sprawdzający się w warunkach, do których te modele zostały przeznaczone.

Rowery elektryczne Kross 2024

Stało się już tradycją, że każdy producent co roku odświeża swoje rowery elektryczne. Nie inaczej jest w przypadku marki Kross. W ofercie pojawia się m.in. Kross Moon Boost, czyli wersja enduro. To lekki, a zarazem trwały rower wzbogacony o silnik elektryczny. Jego rama została wykonana z karbonu. Kross na 2024 rok przygotował także inny elektryczny model, czyli Grist Boost. W jego przypadku rama jest aluminiowa. Za to obydwa modele charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz osprzętu.

Rowery Kross 2024 w ofercie sklepu PGBikes

W rowerowym świecie co chwila pojawiają się nowości, wprowadzane są zmiany. Producenci dbają o to, aby użytkownicy mogli korzystać z coraz lepszych modeli. Nie inaczej jest w przypadku marki Kross, która na 2024 rok przygotowała mnóstwo efektownych rowerów. W sklepie PGBikes z wielkim zainteresowaniem spoglądamy na te modele. Dlatego też, chcąc, aby nasi klienci mieli dostęp do szerokiej oferty, wprowadzamy je do sprzedaży w naszych punktach stacjonarnych, jak i dajemy możliwość zakupu przez internet. Wszystkie nabyte u nas rowery Kross przygotowane na 2024 rok możemy dostarczyć kurierem. Sam zakup przez internet jest bardzo prosty - wystarczy wybrać odpowiedni model, jego rozmiar oraz sposób płatności (oferujemy szybkie przelewy).