Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 21 000,00 zł

Producent

Producent

Rozmiar Kół

Rozmiar Kół

Dla kogo

Dla kogo

Jaki

Jaki

Rok produkcji

Rok produkcji

Ilość biegów

Ilość biegów

Amortyzator przód:

Amortyzator przód:

Amortyzator tył:

Amortyzator tył:

Rower elektryczny

Rower elektryczny

Rowery elektryczne MTB

Aktywne filtry

Rowery elektryczne mtb / górskie

Fani aktywności rowerowych poza miastem chętnie wybierają rowery elektryczne górskie. To jednoślady specjalnie przygotowane do największych terenowych wyzwań. Sprawdzą się zarówno w trakcie licznych zjazdów, jak i podjazdów. Silnik elektryczny jest w tej sytuacji bardzo pomocny. 

E-bike mtb ma już wielu swoich wiernych fanów. Doceniają oni wspomaganie silnika elektrycznego w trakcie ciężkich podjazdów. Wtedy też nie jest potrzebna duża siła pedałowania wytworzona przez rowerzystę, jest ona bowiem wzmacniana energią wyprodukowaną przez silnik elektryczny. 

Zatem rowerem elektrycznym mtb można poruszać się w terenie, jak i po nieutwardzonych drogach. Frajda z takich wypadów jest jeszcze większa z uwagi na wsparcie silnika elektrycznego. Rowerzysta może dzięki niemu podjechać w takie miejsca, które dotychczas omijał z uwagi na niewystarczającą siłę fizyczną. Warto podkreślić, że silnik elektryczny jest ekologiczny. 

W naszej ofercie znajdują się liczne modele rowerów elektrycznych górskich, które wyposażone są w koła 27” lub 29”. Dysponujemy również egzemplarzami z kołami o średnicy 27,5”. Bateria we wszystkich modelach umieszczona została w ramie. W większości jednośladów elektrycznych rama skrywa także silnik elektryczny, dzięki temu obcujemy z jednolitą konstrukcją. Przekłada się to na komfort jazdy. 

Oprócz tego rowery elektryczne mtb skonstruowane są, jak tradycyjne rowery górskie. Znajdziemy tu zatem wyprofilowaną odpowiednio ramę, która sama w sobie ma odpowiednią wagę, a na jej zwiększenie wpływa zainstalowany silnik oraz akumulator. Umieszczenie składników napędu elektrycznego w centralnej części konstrukcji wpływa pozytywnie na jej wyważenie. Rowerzysta odnosi wtedy wrażenie, że porusza się pewnym i stabilnym jednośladem, który nie zawiedzie w trakcie licznych terenowych eskapad. Jednocześnie są to bardzo zwrotne rowery, które zapewniają mnóstwo wrażeń podczas jazdy. 

W trakcie zjazdów i podjazdów bardzo ważna jest przyczepność. To gwarantują wcześniej wspomniane koła, które mają wyprofilowany i agresywny bieżnik. Pozwalają one pewnie i bezpiecznie przemieszczać się po górskich ścieżkach, leśnych drogach, czy też nieutwardzonym terenie. 

Ofertę naszego sklepu stanowią sprawdzone rowery elektryczne górskie, które dostępne są z przerzutkami pozwalającymi na przejazd w różnych warunkach terenowych. Ponadto posiadamy egzemplarze wyposażone w tylny amortyzator, jak i jego pozbawione. W naszym sklepie dostępne są jednoślady elektryczne mtb męskie oraz rowery elektryczne górskie damskie.