Rowery Miejskie

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-24 z 34 pozycji

Rowery miejskie

Jazda rowerami miejskimi to przyjemność i działanie proekologiczne. Taki środek lokomocji wybiera coraz więcej osób. Możesz w ten sposób zmniejszyć ilość zanieczyszczeń, jakie trafiają do środowiska. Poza tym Twój organizm jeszcze Ci za to podziękuje. Twoje serce będzie zdrowsze, a mięśnie silniejsze i wyrzeźbione.

Rowery miejskie, czyli niestraszne Ci korki

Rowery miejskie to recepta na korki i ewentualne spóźnienia. Dojedziesz nimi do pracy, na uczelnię, do szkoły, czy też na spotkanie ze znajomymi bez straty czasu. Możesz skorzystać ze ścieżek rowerowych i docierać do celu znacznie szybciej niż samochodem lub komunikacją miejską. Nie będziesz wydawać pieniędzy na paliwo, czy też bilet.

Konstrukcja rowerów miejskich

Wśród jednośladów rowery miejskie charakteryzują się szczególną konstrukcją. W większości modeli rama jest aluminiowa i posiada opuszczoną górną rurę. To specjalny zabieg, który ma na celu umożliwienie Ci wygodnego wsiadania na rowery i zsiadania z nich - nawet gdy musisz natychmiast się zatrzymać. Wysoko umieszczona i wygięta w Twoją stronę kierownica pozwoli Ci na zajęcie takiej pozycji, która pozwoli na baczne obserwowanie drogi oraz okolicy. W końcu w mieście musisz mieć „oczy dookoła głowy”. Nie tylko, aby uważać, ale również podziwiać np. zabytki, czy też inne urokliwe miejsca.

Rowery miejskie wyposażone są w szereg osprzętu, który pomaga w poruszaniu się po zurbanizowanym terenie. Na szczególne wyróżnienie zasługują tutaj błotniki. Dzięki nim uchronisz się przed zachlapaniem wodą z kałuż, a także kamieniami lecącymi spod kół. Twoje ubranie pozostanie czyste, gdy dotrzesz do celu. Woda i kamienie nie będą również zagrażać Twojemu jednośladowi. Dłużej pozostanie w bardzo dobrym stanie. Wpłynie na to również zamontowana osłona łańcucha. Ona również chroni rowery miejskie przed negatywnym działaniem brudu, wody oraz kamieni.

Kolejnym istotnym elementem wyposażenia rowerów miejskich jest bagażnik. Możesz na nim przewozić zakupy, czy też torbę z laptopem. Znaczna część oferowanych przez nas rowerów miejskich ma również dodatkowo zamontowane koszyki przednie. To również świetne miejsce na transportowanie zakupów, plecaka, torby, czy też posiłku na piknik.

Poruszanie się rowerami miejskimi jest bardzo wygodne. To zasługa montowanych w nich siodełek. Są one szerokie i pozwalają na komfortowe zajęcie pozycji za kierownicą. Nawet podczas dłuższych podróży po mieście nie powodują bólu, a także otarć.

Charakterystyczne dla rowerów miejskich są również opony. To modele dostosowane do jazdy w różnych warunkach po twardej nawierzchni. Mają niewielki bieżnik, który pomaga w pewnym pokonywaniu kolejnych kilometrów. O Twoje bezpieczeństwo zadbają za to hamulce V-Brake montowane we wszystkich sprzedawanych przez nas modelach.

Rowery miejskie w ofercie sklepu PGBikes

W internetowym sklepie PGBikes znajdziesz rowery miejskie dla mężczyzn i rowery miejskie dla kobiet. Dzięki którym jazda do pracy, na spotkania ze znajomymi, na zakupy będzie przyjemna i komfortowa. Posiadamy w swojej ofercie sprawdzone modele jednośladów renomowanych marek, jak np. Le Grand. Każdy miłośnik jazdy po mieście znajdzie u nas coś dla siebie!

Rowery miejskie z naszej oferty możesz zamówić z dostawą do domu. Paczkę doręczy Ci kurier. Możesz również zamówić wybrany przez siebie model z odbiorem w jednym z naszych punktów stacjonarnych.