Rowery męskie miejskie

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Rowery męskie miejskie

Poruszając się po ulicach miast, można zauważyć, że często spotyka się na nich jeden rodzaj jednośladów. To rowery męskie miejskie. Te bardzo charakterystyczne konstrukcje przeznaczone są do pokonywania ścieżek asfaltowych w otoczeniu miejskiej infrastruktury. Jednocześnie, korzystanie z nich w mieście zamiast samochodów przyczynia się do dbania o ekologię. 

Rowery męskie miejskie charakteryzują się dużymi kołami. Pozwalają one bezproblemowo pokonywać miejską dżunglę, w której nie zawsze znajdą się ścieżki rowerowe w dobrym  stanie.

Na komfort podróżowania po mieście wpłynie zastosowanie szerokiego siodełka. Umożliwia ono wygodne siedzenie. Połączenie odpowiedniego rodzaju siodełka z wygiętą kierownicą sprawia, że rowerzysta może zająć wyprostowaną pozycję. Dzięki temu możliwe jest ciągłe zachowywanie czujności, a także podziwianie miejskiej architektury i krajobrazu. 

Innymi elementami cechującymi rowery męskie miejskie są błotniki, chroniące kierowcę, jak i pozostałych rowerzystów przed ewentualnymi zabrudzeniami. Bardzo często tego typu jednoślady wyposażone są również w koszyk, umożliwiający przewożenie np. zakupów, laptopa na zajęcia lub do pracy.