Smary rowerowe

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wiele rodzajów syntetycznych smarów rowerowych do napędu, które – zważywszy na specjalnie dobrany skład – zmniejszają tarcie i zapobiegają zużyciu łańcucha. Dobrze dobrane produkty mogą przedłużyć żywotność sprzętu i zwiększyć komfort użytkowania roweru. Dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się smary ogólnego stosowania, które można wykorzystać zarówno do smarowania napędu, jak i innych ruchomych części roweru.
Podczas konserwacji nie wolno zapominać, że smar nakładamy na oczyszczony wcześniej napęd – do tego celu warto wykorzystać środki pielęgnacyjne, np. Chain Cleaner.
Każdy zaawansowany rowerzysta powinien zainwestować także w biały smar litowy dedykowany do łożysk kulkowych. Produkt zapewnia najwyższą ochronę przed korozją i doskonale sprawdza się w charakterze uniwersalnego smaru montażowego.
Wszystkie produkty charakteryzują się wodoodpornością i małą lepkością – także w wysokich temperaturach. Inwestycja w wysoką jakość to gwarant bezawaryjnego użytkowania roweru przez długie lata. 

Smary rowerowe

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć