Rowery wyprawowe

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-24 z 56 pozycji

Rowery wyprawowe

Rowery wyprawowe to jedna z najciekawszych propozycji jednośladów, która jest przeznaczona dla wszystkich zainteresowanych bliskimi oraz dalekimi wycieczkami. Charakteryzują się one przystosowaniem do pokonywania długich tras, dzięki czemu są trwałe i komfortowe. Rowery wyprawowe sprawdzają się w podróżowaniu po rozmaitej nawierzchni. Dzięki przemyślanej konstrukcji umożliwiają zabranie ze sobą wielu najpotrzebniejszych rzeczy, kiedy rowerzysta ma zamiar długo przebywać poza domem.

Rowery wyprawowe - konstrukcja

Każda wyprawa może być inna. Jedna może przebiegać bez komplikacji, druga może być bardzo wymagająca dla jednośladu. Konstrukcja roweru wyprawowego jest przewidziana do nawet najtrudniejszych wycieczek. Rama wykonana jest z trwałych materiałów, dzięki czemu rowerzysta może czuć się pewnie i pokonywać kolejne kilometry. Inżynierowie odpowiedzialni za projektowanie rowerów wyprawowych zdają sobie sprawę, że takie wycieczki mogą trwać kilka godzin, dni, a nawet tygodni. Dlatego też takie jednoślady umożliwiają rowerzyście zajęcie wygodnej pozycji za kierownicą. Komfortowe podróżowanie zapewnia również odpowiednie siodełko.

Rowery wyprawowe - opony

Wyprawy mogą prowadzić przez asfaltowe, jak i wymagające leśne oraz polne drogi. Żeby im sprostać, potrzebne są odpowiednie opony. Rowery wyprawowe wyposażone są zazwyczaj w duże koła. Dominują tutaj opony 28 oraz 29 calowe. Są one grube, a także posiadają agresywny bieżnik. Dzięki temu wyróżniają się one wysoką wytrzymałością. Tym samym nie łatwo je przebić podczas podróży. Ponadto opony w rowerach wyprawowych umożliwiają sprawne pokonywanie trudnego terenu.

Rowery wyprawowe - osprzęt

Nie można zapomnieć, że wyprawy, to konieczność zabrania ze sobą wielu rzeczy. Dlatego też rowery wyprawowe są wyposażone lub umożliwiają montaż uchwytów do sakw i toreb. Można do nich spakować najpotrzebniejsze przedmioty, które przydadzą się podczas krótkich i długich wycieczek. Rowery wyprawowe umożliwiają także montaż koszyków na bidony.

Rowery wyprawowe w ofercie PGBikes

W PGBikes wiemy, że każdy, kto lubi podróżować rowerem, potrzebuje odpowiedniego sprzętu. Dlatego oferujemy nowoczesne i sprawdzone konstrukcje. Rowery wyprawowe w ofercie naszego sklepu pochodzą od uznanych producentów. Szukasz odpowiedniego jednośladu na długie wycieczki? Doradzimy Ci odpowiedni rower wyprawowy i dostarczymy go kurierem. Sprawdź naszą ofertę!