Filtruj według

Producent

Producent

Dla kogo

Dla kogo

Rozmiar

Rozmiar

Daszek

Daszek

Kaski rowerowe

Aktywne filtry

Kask rowerowy

Nie istnieje jeden uniwersalny typ kasków rowerowych. W zależności od przeznaczenia wyróżniamy kaski rowerowe MTB, BMX, DH oraz do jazdy miejskiej. Te pierwsze posiadają specjalny daszek, który chroni rowerzystę przed intensywnymi promieniami słonecznymi, deszczem, a także błotem. Bez względu na to czy preferujesz jazdę wyczynową, czy rekreacyjną, ten rodzaj kasku z pewnością spełni twoje oczekiwania. kaski MTB sprawdzą się również w czasie ekstremalnej jazdy górskiej – jako że są wykonane z trwałych materiałów, nie odkształcają się nawet przy silnych wstrząsach i upadkach. 

Nieco delikatniejsze i lżejsze są kaski szosowe, które nie posiadają daszku. Taka konstrukcja zapewnia lepszą aerodynamikę i optymalną wentylację przy wszystkich prędkościach. 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także kaski dedykowane do jazdy miejskiej oraz specjalne kaski dziecięce, które – oprócz walorów funkcjonalnych – cechują się dużą estetyką wykonania i doborem ciekawych grafik, co jest szczególnie istotne dla najmłodszych użytkowników rowerów.