Plecaki rowerowe

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Plecak rowerowy to doskonała alternatywa dla niewygodnych toreb i koszy rowerowych. Jeżeli często podróżujesz jednośladem i cenisz sobie komfort jazdy, koniecznie zainwestuj w pakowny plecak, o regulowanych ramionach, który dopasuje się do anatomicznych kształtów ciała i nie będzie ograniczał ruchów w czasie jazdy.
Standardowe plecaki rowerowe są na tyle duże, że bez problemu przewieziemy w nich zakupy spożywcze, schowamy dodatkowy pojemnik z wodą oraz zmieścimy podstawowe narzędzia do naprawy pojazdu. W odróżnieniu od zwykłych plecaków „szkolnych” modele dedykowane na pojazdy jednośladowe mają specjalnie wyprofilowany panel tylny, przez co lepiej dopasowują się do ciała i gwarantują większą stabilność bagażu. Ich konstrukcja umożliwia również skuteczne odprowadzanie ciepła i wentylowanie pleców, co jest bardzo dużą zaletą w przypadku podróżowania latem i późną wiosną.
Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferują plecaki w modnych kolorach i ciekawych kształtach, które będą stanowić doskonały zamiennik standardowego plecaka.