Kaski

Nie istnieje jeden uniwersalny typ kasków rowerowych. W zależności od przeznaczenia wyróżniamy kaski MTB, BMX, DH oraz do jazdy miejskiej. Te pierwsze posiadają specjalny daszek, który chroni rowerzystę przed intensywnymi promieniami słonecznymi, deszczem, a także błotem. Bez względu na to czy preferujesz jazdę wyczynową, czy rekreacyjną, ten ro...

Nie istnieje jeden uniwersalny typ kasków rowerowych. W zależności od przeznaczenia wyróżniamy kaski MTB, BMX, DH oraz do jazdy miejskiej. Te pierwsze posiadają specjalny daszek, który chroni rowerzystę przed intensywnymi promieniami słonecznymi, deszczem, a także błotem. Bez względu na to czy preferujesz jazdę wyczynową, czy rekreacyjną, ten rodzaj kasku z pewnością spełni twoje oczekiwania. kaski MTB sprawdzą się również w czasie ekstremalnej jazdy górskiej – jako że są wykonane z trwałych materiałów, nie odkształcają się nawet przy silnych wstrząsach i upadkach.
Nieco delikatniejsze i lżejsze są kaski szosowe, które nie posiadają daszku. Taka konstrukcja zapewnia lepszą aerodynamikę i optymalną wentylację przy wszystkich prędkościach.
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo także kaski dedykowane do jazdy miejskiej oraz specjalne kaski dziecięce, które – oprócz walorów funkcjonalnych – cechują się dużą estetyką wykonania i doborem ciekawych grafik, co jest szczególnie istotne dla najmłodszych użytkowników rowerów. 

Więcej

Kaski Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Kask to najważnejszy element wyposażenia rowerzysty. W końcu ma nam ratować zdrowie, a nawet życie. Doradzamy, jak dobrać rozmiar, aby spełniał swoje funkcje...