Rowery Kross 2022

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-24 z 88 pozycji

Rowery Kross 2022

Marka Kross przygotowała na 2022 rok nowe propozycje swoich rowerów, dopasowanych do wielu oczekiwań użytkowników. Wśród nich znajdują się rowery miejskie, turystyczne, górskie, a także elektryczne. Każda z propozycji została poddana modyfikacji, aby stać się najlepszym rozwiązaniem dostępnym na rynku.

Rowery miejskie Kross 2022

Rowery miejskie to genialne jednoślady przystosowane do jazdy po ulicach mniejszych i większych aglomeracji. Doskonale nadają się one do codziennych dojazdów do pracy, szkoły, czy też uczelni. Są dopasowane do komfortowego poruszania się, a jednocześnie w pełni bezpiecznego. Wyprostowana pozycja za kierownicą zapewnia możliwość obserwowania otoczenia i reagowania w razie konieczności zatrzymania się lub nagłego skrętu. Rowery miejskie Kross 2022 wyposażone są w bagażniki tylne, osłonę łańcucha, a także bardzo wygodne siodełka. Możesz na nich pokonywać mnóstwo kilometrów w miejskiej dżungli, zamiast stać w korkach. Przyczynisz się tym samym do dbania o środowisko!

Rowery turystyczne Kross 2022

Długie wycieczki poza miasto, nawet kilkudniowe, wymagają sprawdzonych konstrukcji. Rowery turystyczne Kross 2022 zostały odświeżone i jeszcze bardziej dopasowane do zapewniania komfortu podczas dalekich podróży. Sztandarowy model tego rodzaju jednośladów, czyli Kross Evado to propozycja dla osób dorosłych oraz dzieci. W obydwu przypadkach Evado zapewnia maksimum wygody dla użytkowników. Dzięki temu unikniesz dużego zmęczenia, a pokonywanie kolejnych kilometrów będzie jeszcze większą przyjemnością. Rowery turystyczne Kross 2022 dostępne są w sprzedaży z nową geometrią. Taką, która pozwoli na uzyskiwanie większych prędkości przy jednoczesnym wysokim stopniu komfortu. Ponadto w Kross Evado pojawia się także design zgodny z najnowszymi trendami, co sprawia, że są najbardziej atrakcyjne rowery turystyczne dostępne na rynku.

Rowery górskie Kross 2022

Rowery górskie Kross 2022 to propozycja dla wszystkich osób, które chcą pewnie i bezpiecznie pokonywać zjazdy, podjazdy, leśne oraz górskie ścieżki. Przedstawicielem tego rodzaju jest Kross Hexagon. To jedna z najpopularniejszych propozycji, która cieszy się ogromnym uznaniem rowerzystów. Rowery górskie Kross 2022 zostały przebudowane pod względem wyglądu. Zapewniają przy tym pełnię swoich możliwości - sprawne poruszanie po trudniejszym terenie.

Rowery elektryczne Kross 2022

Kross przygotował na kolejny sezon mnóstwo propozycji dla wielbicieli e-bike’ów. Rowery elektryczne Kross 2022 to najlepsza propozycja na rynku, dopasowana do różnych stylów jazdy. W ofercie znajdują się rowery elektryczne górskie, rowery elektryczne przełajowe, rowery elektryczne turystyczne, a także genialne rowery elektryczne miejskie. Wszystkie modele w tych kategoriach pomagają użytkownikom pokonywać jeszcze większą liczbę kilometrów przy mniejszym zmęczeniu. Ponadto, umożliwiają one swobodne podjeżdżanie pod wzniesienia, czy też bardziej efektywną jazdę pod wiatr.

Rowery dziecięce Kross 2022

Rowery dziecięce Kross 2022 przeszły lifting pod wieloma względami. Zapewniają one jeszcze większy komfort w podróżowaniu, co docenią młodzi rowerzyści. Marka Kross nie poprzestaje również na rozwijaniu względów bezpieczeństwa. Konstrukcje rowerów dziecięcych turystycznych oraz górskich posiadają odpowiednią geometrię, która pozwala poczuć się pewnie i wygodnie. Nowoczesny wygląd oraz malowanie sprawia, że to najbardziej atrakcyjne rowery dla dzieci.