Rowery 5-8 lat

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Rowery dla 5-8-latków

Rowery dla dzieci, będących w wieku przedszkolnym oraz pierwszych klas szkół podstawowych, to bardzo ciekawe modele, które dają mnóstwo radości. Są one bardziej zaawansowane niż dla młodszych pociech. Świetnie nadają się one na wspólne wycieczki z rodzicami. Dzieci także mogą z nich korzystać, kiedy dorośli odprowadzają je do szkoły, a także przyprowadzają. Spacer do babci? Dziecko może jechać na swoim rowerze i pochwalić się nim przed dziadkami.

Konstrukcja rowerów dla 5-8-latków

Modele rowerów dla 6-latków mają przeważnie aluminiowe ramy. Dzięki temu są one bardzo lekkie. To pomaga dzieciom w manewrowaniu jednośladem. Waga takich rowerów ma także znaczenie podczas ewentualnych upadków. Pociechy będą mogły łatwo je podnieść i jechać dalej. Z drugiej strony, to bardzo solidne konstrukcje, zapewniające bezpieczeństwo dzieciom.

W rowerach dla dzieci w wieku 5-8 lat istotne są hamulce. Dostępne w sprzedaży modele mają sprawdzone rozwiązania, umożliwiające pewne i bezpieczne zatrzymanie się. Łańcuchy w niektórych egzemplarzach są osłonięte specjalnymi obudowami, aby zapobiegać przedostawaniu się do nich kamieni, kurzu, a także wody.

Przyjemność z jazdy na rowerze dla 7-latka zapewniają przerzutki. Mają one ilość dostosowaną do rozmaitych dróg, po których może poruszać się dziecko. Bez względu na to, czy będzie to asfalt, ścieżka kamienista lub żwirowa, młody rowerzysta powinien sobie poradzić z przejechaniem po niej.

Rowery dla pociech w wieku 5-8 lat mają 20-calowe koła. Zapewniają odpowiedni poziom przyczepności, aby dziecko czuło się bezpiecznie.

Dodatkowe wyposażenie rowerów

Niektóre modele rowerów dla 7-latków wyposażone są w koszyki z przodu. Zwłaszcza jednoślady przeznaczone dla dziewczynek. Umożliwiają one zabranie ze sobą butelki z wodą, a także cennych dziecięcych skarbów. Ciekawym dodatkiem jest również tylny bagażnik.

Wygląd rowerów

Bardzo ważny dla młodych rowerzystów jest wygląd jednośladu, którym się poruszają. Są one dostępne w ciekawych kolorach, a także ze specjalnymi akcentami w postaci bohaterów z popularnych bajek. Rower dla 6-latka to wspaniały towarzysz przygód i odkrywania świata.