Rowery Kross 2021

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Kross 2021

Kross to polski producent rowerów, który od wielu lat jest doceniany przez użytkowników za bardzo wysoką jakość jednośladów oraz przystępne ceny. W naszym sklepie znajdują się wszystkie modele marki Kross na sezon 2021. 

Rowery górskie Kross 2021

Przedstawicielami rowerów górskich, które Kross przygotował na 2021 rok, są serie Hexagon, Lea, Earth oraz Level. Charakteryzują się one niesamowitymi właściwościami jezdnymi, sprawdzającymi się w rozmaitym trudnym terenie. W modelach przeznaczonych na 2021 rok dostrzec można nowe rozwiązania konstrukcyjne oraz technologie. Pojawiły się także unowocześnione specyfikacje, gwarantujące niezawodność i radość z jazdy. 

Rowery szosowe Kross 2021

Wśród nowości na 2021 rok marka Kross przygotowała także odświeżenie linii rowerów szosowych. Znajdziemy w nich serie jednośladów Esker oraz Vento. Całkowitą nowością są modele Esker 1.0, a także Esker 7.0, przy czym to pierwszy przedstawiciel serii z karbonową ramą. To doskonała propozycja dla wszystkich fanów szybkiej jazdy. Wszystkie egzemplarze rowerów szosowych można kupić w całkowicie nowej kolorystyce, która zadowoli nawet najbardziej wymagających rowerzystów. 

Rowery turystyczne Kross na sezon 2021

Trans i Evado to przedstawiciele serii rowerów turystycznych marki Kross, które zostały odświeżone na sezon 2021. Modele te przeszły lifting konstrukcji. Oferują one sprawdzone rozwiązania dostosowane do długich wycieczek. Rowery turystyczne charakteryzują się wysokim poziomem komfortu, a na jego zwiększenie wpłynęło unowocześnienie niektórych elementów. Jednoślady te oferowane są w nowych zestawach grafik oraz kolorów. 

Rowery elektryczne Kross 2021

Kross przygotował bardzo bogaty zestaw modeli rowerów elektrycznych na rok 2021. To serie znanych jednośladów, które zostały przystosowane do ekologicznych napędów elektrycznych. W naszym sklepie dostępne są elektryczne rowery górskie, trekkingowe, crossowe oraz miejskie. Cechują się one doborem odpowiednich komponentów, czyli napędu, akumulatora oraz sterownika, gwarantujących wsparcie użytkownika w pedałowaniu. 

Wszystkie modele Kross na 2021 rok w naszym sklepie dostępne są w kolorach z najnowszej palety producenta oraz z oryginalnymi grafikami. Odświeżone linie jednośladów oraz całkowicie nowe modele łączą sprawdzone rozwiązania z nowoczesnością dobranych komponentów. To gwarantuje bardzo wysoką jakość rowerów, które sprawdzą się w każdej sytuacji, czy to jazda po górskich terenach, po mieście, długie wycieczki ze znajomymi, czy też solo wyprawy z zamiłowaniem do wyższych prędkości.