Rowery Junior 20 - 24 cale

Jest 31 produktów.

Pokazano 1-24 z 31 pozycji

Rowery KROSS Junior – Rowery Junior 20 – 24 cale 

Zakup roweru młodzieżowego to następny etap po oswojeniu dziecka z jazdą na rowerze dziecięcym. Dziecko jest starsze i wie jak dużo satysfakcji i przyjemności może mu sprawić możliwość poruszania się jednośladem. Ma także za sobą okres nauki, pierwszych upadków i niepowodzeń. Zazwyczaj niewiele sytuacji jest w stanie zniechęcić dziecko do jazdy na rowerze na tym etapie. Być może z tego powodu jest to jeden z najpopularniejszych prezentów komunijnych. Jeśli Ty też szukasz niespodzianki z tej okazji koniecznie zajrzyj do naszych propozycji w zakładce  rowery – rower na komunię. Obudzisz tym samym w dziecku ciekawość od odkrywania nowych szlaków, bicia własnych rekordów, pokonywania granic i co dla nich niezwykle ekscytujące – umożliwisz docieranie do miejsc niemożliwych dla samochodów.  

  

Jaki rower młodzieżowy? Ile cali – rower Kross junior 

Jaki jest odpowiedni rower dla dziecka 5 lat? A jaki rower dla dziecka 9 lat?  Należy kierować się nie tylko wiekiem przyszłego kolarza, lecz także jego wzrostem. W celu dopasowania jednośladu dla Twojej pociechy opracowaliśmy wytyczne jego odpowiedniego doboru. Oto one:  

Kupno roweru młodzieżowego — w przeciwieństwie do roweru dziecięcego, z którego dziecko szybko wyrasta — to zakup na lata. Należy jednak pamiętać, że podane przez nas dane są jedynie wartościami przybliżonymi. Większość rowerów Kross junior 24, 26 cali posiada funkcje regulacji siodełka i kierownicy. Jednak podczas wizyty w sklepie stacjonarnym możesz poprosić naszych specjalistów o pomoc i indywidualne dopasowanie roweru dla Twojego juniora.  

Rowery kross junior do złudzenia przypominają rowery dla dorosłych. Są one tak samo skonstruowane i mogą być wyposażone w profesjonalny osprzęt. Mowa tu o markowych przerzutkach, hamulcach tarczowych, amortyzatorach, czy oświetleniu. Nasza oferta mieści w sobie różne typy rowerów młodzieżowych. Masz więc możliwość dobru jednośladu do swoich indywidualnych preferencji. Znajdziesz u nas zarówno rowery młodzieżowe miejskie, jak i rowery młodzieżowe górskie. Wystarczy, że wspólnie dobierzemy odpowiednią średnicę kół: rower junior 24, rower junior 26 – to najpopularniejsze wymiary. Dodatkowo musimy ustalić, czy ma być to rower młodzieżowy dla dziewczynki, czy rower młodzieżowy dla chłopca. Dzięki temu skompletujemy odpowiedni wygląd i design roweru dla juniora.  

Zawsze pamiętamy o tym, że rowery 24 cale i rowery 26 cali muszą być solidnie wykonane i dobrze trzymać się drogi. Naszym celem jest stworzenie dzieciakom komfortu i frajdy w czasie użytkowania jednośladu. Dobre rowery dla młodzieży to wcale nie musi być ogromny wydatek. U nas znajdziesz propozycje na każdą kieszeń.  

Wycieczka rowerowa dla całej rodziny to świetny pomysł na weekend! Młody kolarz na pewno doceni możliwość spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.