• Wyprzedaż!
  • Nowy
  • TRENAŻER ROWEROWY ELITE DIRETO XR-T BEZ KASETY
  • TRENAŻER ROWEROWY ELITE DIRETO XR-T BEZ KASETY
  • TRENAŻER ROWEROWY ELITE DIRETO XR-T BEZ KASETY
  • TRENAŻER ROWEROWY ELITE DIRETO XR-T BEZ KASETY

TRENAŻER ROWEROWY ELITE DIRETO XR-T BEZ KASETY

3 017,99 zł
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kalkulator kredytowy

Wyścigi wygrywa się zimą! Każdy doświadczony kolarz wie o tym, że jeśli chce mieć wyniki w następnym letnim sezonie, to jesień i zimę trzeba dobrze przepracować. Z Elite Direto XR-T trening w domu będzie prawdziwą przyjemnością, a Ty zbudujesz formę, o jakiej Ci się nie śniło!

Zaawansowany trenażer Elite Direto XR-T ze zintegrowanym pomiarem mocy pozwala na wykonanie najbardziej wymagających sesji treningowych w zaciszu Twojego domu. Duża wydajność systemu magnetycznego w generowaniu oporu pozwala na wykonanie sesji treningowych z maksymalnym obciążeniem aż do 2300W! Pomiar odbywa się z maksymalnym błędem do 1.5% generowanej mocy.


Dane z sesji treningowej dostarczą Ci niezbędnych informacji o tym, w jakiej jesteś formie i nad jakimi aspektami należy jeszcze popracować. Pełna analiza Twojego stylu pedałowania odbywa się poprzez pomiar aż 24 punktów w trakcie obrotu korby i poprzez obliczenie generowanej mocy w trakcie nacisku na korby. Laboratorium pomiarowe w Twoim domu? Dlaczego nie!

Symulacja podjazdu aż do 24% pozwala na wykonanie długich i bardzo wymagających sesji treningowych. Niewiele innych konsumenckich trenażerów jest w stanie wygenerować taki opór.

Trenażer Direto XR-T jest cichy w użyciu, jedyne co będziesz słyszeć w pokoju treningowym to napęd Twojego roweru. Montaż trenażera bezpośrednio w ramie zapobiega zużywaniu najważniejszych części Twojej maszyny, takich jak obręcze i piasty.


Elite Direto XR-T obsługuje wszystkie najważniejsze protokoły obecne na rynku. Od Bluetooth, po ANT+ i FE-C. Bez żadnych trudności integruje się z najważniejszymi aplikacjami do treningu kolarskiego na rynku, takimi jak Zwift, czy TrainerRoad.

Zestaw Elite Direto XR-T nie jest wyposażony w kasetę.

2 Przedmioty
Sposoby dostawy Nazwa Cena
Kurier po przedpłacie - rower złożony w 98% Kurier po przedpłacie - rower złożony w 98% 49,99 zł
Kurier za pobraniem Kurier za pobraniem Za darmo!
Kurier po przedpłacie Kurier po przedpłacie Za darmo!

Gwarancja producencka KROSS - Rowery

Firma - KROSS S.A. udziela na zakupiony rower gwarancji jakości na okres 2 lat, licząc od daty zakupu. Warunkiem obowiązywania Gwarancji jest dokonanie płatnych przeglądów: pierwszego w terminie między 30 a 60 dniem od daty zakupu (dla rowerów zakupionych w miesiącach od listopada do końca stycznia przegląd może być najpóźniej do dnia 31 marca), przeglądu okresowego pomiędzy 12 a 13 miesiącem od daty zakupu oraz przeglądu po każdych trzech latach użytkowania roweru dla utrzymania Dożywotniej Gwarancji na ramę. Przegląd może zostać wykonany w Autoryzowanych Punktach Serwisowych lub punktach sprzedaży Kross.

Lista autoryzowanych punktów serwisowych znajduje się w zakładce PUNKTY SERWISOWE

Maksymalne koszty przeglądu zależą od modelu roweru i są podane poniżej:

Modele Cena I przeglądu po miesiącu od daty zakupu Cena II przeglądu po roku od daty zakupu
Dziecięce i młodzieżowe 40 zł 75 zł
Rowery górskie, szosowe, turystyczne, urban, miejskie 55 zł 120 zł
Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt 80 zł 150 zł

Dodatkowe koszty jakie klient musi ponieść po odbiorze roweru zakupionego przez internet na 85% za złożenie roweru w autoryzowanym serwisie:

Dziecięce i młodzieżowe - 40 zł

Górskie, Szosowe, Turystyczne, Urban, Miejskie - 55 zł

Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt - 80 zł

raty10x0.jpg

750x201-png pg bikes maj.png