• Nowy
  • RĘKAWICZKI ROWEROWE KROSS RACE SHORT

RĘKAWICZKI ROWEROWE KROSS RACE SHORT

62,99 zł
Kolor
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


Rękawiczki Race Short 2.0

Rękawiczki rowerowe z krótkimi palcami Kross Race Short 2.0 to uniwersalny produkt skierowany do fanów kolarstwa szosowego czy też wyścigów XC. Minimalizm, nowoczesny design oraz stonowane barwy sprawiają, że przypadną do gustu każdemu kolarzowi niezależnie od wieku.

Komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy

Rękawiczki rowerowe znacząco wpływają na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Chronią ręce przed potem i odciskami. Odsłonięte palce mają swobodę ruchu, natomiast pozostała część dłoni jest skutecznie chroniona. Dzięki temu kolarz wygodnie trzyma chwyty lub baranka. Rękawiczki doskonale sprawdzą się również podczas wietrznej pogody. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa podczas upadku oraz zminimalizowanie kontaktu z asfaltem.

Lekkość i pewny chwyt

Rękawiczki szosowe Kross Race Short 2.0 nie posiadają na spodzie wypełnienia ani zapięcia, co sprawia, że są niezwykle lekkie. W rezultacie jazda na rowerze staje się wygodna, a w razie potrzeby kolarz może swobodnie otrzeć pot z czoła podczas intensywnej jazdy.

Trwałe i miłe w dotyku rękawiczki

Wierzchnia warstwa rękawiczek rowerowych jest wykonana z lycry. To gładki, lekki, niezwykle miękki i przyjemny w dotyku materiał. Jego niekwestionowanym atutem jest wysoka odporność na zabrudzenia — zwłaszcza te wywołane kontaktem z olejkami do ciała, potem czy detergentami. Dodatkowo lycra przepuszcza powietrze i nie dopuszcza do przegrzewania, dzięki czemu dłonie się nie pocą. Jest to szczególnie istotne w upalne dni.

Komponenty

MATERIAŁ 45% NYLON POLYURETHANE, 20% NYLON SPANDEX, 25% POLYSTER SPANDEX, 10% POLYESTER
ZAPIĘCIE BRAK
T4COD000084SGY
0 Przedmioty
Sposoby dostawy Nazwa Cena
Kurier po przedpłacie - rower złożony w 98% Kurier po przedpłacie - rower złożony w 98% Za darmo!
Kurier za pobraniem Kurier za pobraniem Za darmo!
Kurier po przedpłacie Kurier po przedpłacie Za darmo!
Inpost Paczkomaty 24 Inpost Paczkomaty 24 Za darmo!
Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem Za darmo!

Gwarancja producencka KROSS - Rowery

Firma - KROSS S.A. udziela na zakupiony rower gwarancji jakości na okres 2 lat, licząc od daty zakupu. Warunkiem obowiązywania Gwarancji jest dokonanie płatnych przeglądów: pierwszego w terminie między 30 a 60 dniem od daty zakupu (dla rowerów zakupionych w miesiącach od listopada do końca stycznia przegląd może być najpóźniej do dnia 31 marca), przeglądu okresowego pomiędzy 12 a 13 miesiącem od daty zakupu oraz przeglądu po każdych trzech latach użytkowania roweru dla utrzymania Dożywotniej Gwarancji na ramę. Przegląd może zostać wykonany w Autoryzowanych Punktach Serwisowych lub punktach sprzedaży Kross.

Lista autoryzowanych punktów serwisowych znajduje się w zakładce PUNKTY SERWISOWE

Maksymalne koszty przeglądu zależą od modelu roweru i są podane poniżej:

Modele Cena I przeglądu po miesiącu od daty zakupu Cena II przeglądu po roku od daty zakupu
Dziecięce i młodzieżowe 40 zł 75 zł
Rowery górskie, szosowe, turystyczne, urban, miejskie 55 zł 120 zł
Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt 80 zł 150 zł

Dodatkowe koszty jakie klient musi ponieść po odbiorze roweru zakupionego przez internet na 85% za złożenie roweru w autoryzowanym serwisie:

Dziecięce i młodzieżowe - 40 zł

Górskie, Szosowe, Turystyczne, Urban, Miejskie - 55 zł

Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt - 80 zł

raty10x0.jpg

750x201-png pg bikes maj.png