• Nowy
  • FOTELIK ROWEROWY KROSS WALAROO RÓŻNE KOLORY

FOTELIK ROWEROWY KROSS WALAROO RÓŻNE KOLORY

251,99 zł
Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kalkulator kredytowy

Foteliki rowerowe Wallaroo

Nasze pociechy mogą uczestniczyć w wycieczkach rowerowych jeszcze przed nauczeniem się samodzielnego prowadzenia jednośladu. Komfortowe i bezpieczne podróżowanie całą rodziną umożliwia fotelik rowerowy Kross. Jego największą zaletą jest wygoda, jaką zapewnia dziecku podczas jazdy, a także maksymalne bezpieczeństwo, które przekłada się na bezstresową podróż również dla rodzica.

Fotelik dziecięcy Kross – opłacalna inwestycja

Decydując się na kupno prezentowanego fotelika, możemy być pewni, że rozsądnie inwestujemy pieniądze. Podpórki na stopy wzbogacono o funkcję regulacji na sześciu poziomach. W ten sposób można zmieniać wielkość fotelika, dopasowując ją do naszego rosnącego dziecka. Bezpieczeństwo najmłodszych to przede wszystkim stabilna pozycja zapewniona przez pasy. Są one w tym wypadku trzypunktowe. Nie uwierają malucha podczas jazdy dzięki obecności komfortowych poduszek. Nie krępują także jego ruchów. Fotelik rowerowy Kross jest również niezwykle łatwy w pielęgnacji. Poduszki wykonano z łatwo piorącego się materiału.

Montaż fotelika rowerowego

Model Wallaroo jest uniwersalny, a tym samym kompatybilny z rowerami posiadającemu dolny lub górny ciąg przerzutek. Mocuje się go do ramy o okrągłym lub owalnym przekroju rury podsiodłowej. Jej średnica musi wchodzić w zakres przedziału 28-40 mm.

Proponowany model jest odpowiedni dla dzieci, których waga mieści się w zakresie od 9 do 22 kg. Posiada on certyfikat EN 14344, który gwarantuje bezkompromisowe bezpieczeństwo przewożonego dziecka oraz osoby kierującej rowerem.

T4CFO000001GY
1 Przedmioty
Sposoby dostawy Nazwa Cena
Kurier po przedpłacie - rower złożony w 98% Kurier po przedpłacie - rower złożony w 98% Za darmo!
Kurier za pobraniem Kurier za pobraniem Za darmo!
Kurier po przedpłacie Kurier po przedpłacie Za darmo!
Inpost Paczkomaty 24 Inpost Paczkomaty 24 Za darmo!
Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem Za darmo!

Gwarancja producencka KROSS - Rowery

Firma - KROSS S.A. udziela na zakupiony rower gwarancji jakości na okres 2 lat, licząc od daty zakupu. Warunkiem obowiązywania Gwarancji jest dokonanie płatnych przeglądów: pierwszego w terminie między 30 a 60 dniem od daty zakupu (dla rowerów zakupionych w miesiącach od listopada do końca stycznia przegląd może być najpóźniej do dnia 31 marca), przeglądu okresowego pomiędzy 12 a 13 miesiącem od daty zakupu oraz przeglądu po każdych trzech latach użytkowania roweru dla utrzymania Dożywotniej Gwarancji na ramę. Przegląd może zostać wykonany w Autoryzowanych Punktach Serwisowych lub punktach sprzedaży Kross.

Lista autoryzowanych punktów serwisowych znajduje się w zakładce PUNKTY SERWISOWE

Maksymalne koszty przeglądu zależą od modelu roweru i są podane poniżej:

Modele Cena I przeglądu po miesiącu od daty zakupu Cena II przeglądu po roku od daty zakupu
Dziecięce i młodzieżowe 40 zł 75 zł
Rowery górskie, szosowe, turystyczne, urban, miejskie 55 zł 120 zł
Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt 80 zł 150 zł

Dodatkowe koszty jakie klient musi ponieść po odbiorze roweru zakupionego przez internet na 85% za złożenie roweru w autoryzowanym serwisie:

Dziecięce i młodzieżowe - 40 zł

Górskie, Szosowe, Turystyczne, Urban, Miejskie - 55 zł

Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt - 80 zł

raty10x0.jpg

750x201-png pg bikes maj.png