Koszulki

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Koszulka to podstawowy element ubioru rowerzysty. Wśród wielu modeli dostępnych na rynku warto wymienić m.in. potówki, koszulki z wełny merynosów oraz standardowe luźne koszulki rowerowe.
Potówki to typ odzieży bardzo mocno przylegającej do ciała. Ich podstawowym zadaniem jest odprowadzanie potu na zewnątrz i sprawienie, że skóra będzie stale sucha. Jeżeli zatem dojeżdżasz do pracy, szkoły, bądź po preferujesz intensywną jazdę, warto abyś zainwestował w przynajmniej dwie potówki. Żadna luźna koszulka nie zapewni tak dobrej wentylacji i nie zagwarantuje równie skutecznego odprowadzania potu. Jeżeli nie przepadasz za sztucznymi materiałami, dobrą alternatywą będą koszulki uszyte z wełny merynosów. Pomimo że merino nie odprowadza potu tak dobrze co wcześniej omawiany model, doskonale sprawdzi się w czasie spokojniejszej jazdy.
Niezależnie od tego jaki styl jazdy uprawiasz, z pewnością znajdziesz koszulkę, która spełni twoje oczekiwania. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany, który model będzie odpowiedni, zachęcamy do zakupu dwóch różnych wariantów odzieży.