Kasety i Wolnobiegi

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Kasety i wolnobiegi to akcesoria, bez których polepszanie osiąganych wyników i pokonywanie coraz to dłuższych tras, są niezwykle trudne. Jeżeli jesteś rowerowym freakiem i chętnie sięgasz po nowe akcesoria, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kaset.
Osoby, które traktują kolarstwo jako pasję i nie wyobrażają sobie tygodnia bez jazdy na rowerze, powinny przemyśleć zakup kasety z dużą ilością zębów na największej zębatce (najczęściej 32 lub 36). Miłośnicy kolarstwa szosowego na pewno docenią blisko zestopniowane kasety, które dają możliwość perfekcyjnego dopasowania przełożenia i osiągnięcia największej płynności jazdy.
Oczywiście, kupno kasety determinuje kolejne wydatki. Po jakimś czasie z pewnością dojdziemy do wniosku, że nowe akcesorium zasługuje na wsparcie w postaci dobrego łańcucha, który jest w pełni odporny na rozciąganie. To bardzo istotne, gdyż elastyczność łańcucha znacznie wydłuża życie napędu. Aby kontrolować zużycie poszczególnych elementów osprzętu, warto zastosować przymiar.