Bidony

Wielu początkujących rowerzystów sądzi, że bidon to zbędny wydatek i można go z powodzeniem zastąpić plastikową butelką na wodę. Nic bardziej mylnego! Dobrze wykonany bidon jest pod każdym względem lepszy od zwykłej butelki: pozwala przechowywać nie tylko zimną wodę, ale też inne płyny, nie odkształca się i możemy z niego pić w czasie jazdy – be...

Wielu początkujących rowerzystów sądzi, że bidon to zbędny wydatek i można go z powodzeniem zastąpić plastikową butelką na wodę. Nic bardziej mylnego! Dobrze wykonany bidon jest pod każdym względem lepszy od zwykłej butelki: pozwala przechowywać nie tylko zimną wodę, ale też inne płyny, nie odkształca się i możemy z niego pić w czasie jazdy – bez konieczności robienia postoju.
Oferowane przez nas produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów m.in. polipropylenu, który ma neutralny wpływ na nasze zdrowie. W zależności od preferencji możemy wybrać model z zakrytym bądź odkrytym ustnikiem – ten drugi wariant jest szczególnie polecany rowerzystom wyczynowym i jeżdżącym głównie po drogach asfaltowych. Bidony z zakrytym ustnikiem sprawdzą się natomiast wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona przed zabrudzeniem.
Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się modele z silikonową nasadką, która jest miękka i łatwa w czyszczeniu. Osoby nierozstające się z rowerem przez większość roku mogą również wybrać funkcjonalny bidon termiczny.

Więcej

Bidony Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Kask to najważnejszy element wyposażenia rowerzysty. W końcu ma nam ratować zdrowie, a nawet życie. Doradzamy, jak dobrać rozmiar, aby spełniał swoje funkcje...