Bielizna

Czy warto zainwestować w bieliznę rowerową? Cóż, o ile osoby, które nie jeżdżą rowerem zbyt często, rzeczywiście nie muszą kupować profesjonalnej odzieży i bielizny rowerowej, o tyle miłośnicy dwóch kółek, którzy nie wyobrażają sobie tygodnia bez roweru, powinni przemyśleć tę kwestię. Dobrze dobrana bielizna termoaktywna jest nie tylko wygodna w...

Czy warto zainwestować w bieliznę rowerową? Cóż, o ile osoby, które nie jeżdżą rowerem zbyt często, rzeczywiście nie muszą kupować profesjonalnej odzieży i bielizny rowerowej, o tyle miłośnicy dwóch kółek, którzy nie wyobrażają sobie tygodnia bez roweru, powinni przemyśleć tę kwestię. Dobrze dobrana bielizna termoaktywna jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale także utrzymuje suchość skóry i zapewnia odpowiednią wentylację. Bodymapping, czyli wstawki wentylacyjne, są szczególnie przydatne w cieplejszych okresach w ciągu roku.
Bielizna wykonana wedle najnowszych technologii, z miękkiego materiału i w systemie bezszwowym, dopasuje się do każdego kształtu sylwetki. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przez producentów jest wszywanie dodatkowych wstawek w miejsca szczególnie potliwe, dzięki czemu transport wilgoci następuje jeszcze szybciej.
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bieliznę dedykowaną zarówno mężczyzną, jak i kobietom. Stale poszerzamy nasze kolekcje, dzięki czemu każde znajdzie coś dla siebie.  

Więcej

Bielizna Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Kask to najważnejszy element wyposażenia rowerzysty. W końcu ma nam ratować zdrowie, a nawet życie. Doradzamy, jak dobrać rozmiar, aby spełniał swoje funkcje...