• Nowy
  • LAMPA ROWEROWA PRZEDNIA KROSS GLINT II USB

LAMPA ROWEROWA PRZEDNIA KROSS GLINT II USB

109,99 zł
Ilość
Obecnie brak na stanie


LAMPKA PRZEDNIA GLINT II

Lampka rowerowa KROSS Glint II została zaprojektowana z myślą o rowerzystach, dla których pora dnia nie ma znaczenia. Jeśli dla ciebie także nie jest istotne o jakiej porze dnia czy nocy wychodzisz na rower to lampka rowerowa Glint II będzie idealna dla ciebie.

Wykonana została z aluminium oraz ABS, a uszczelniona obudowa zabezpiecza lampkę przed deszczem i jazdą w mokrych warunkach. Lampka rowerowa KROSS Glint II posiada wbudowany akumulator ładowany przez złącze USB. A dzięki zastosowaniu czujnika rozładowania zawsze będziesz wiedzieć, ile baterii jeszcze ci pozostało. 

Przednia lampka rowerowa KROSS Glint II to także urządzenie typu Smart. Lampka poprzez czujnik samodzielnie dostosowuje światło promienia do natężenia światła w otoczeniu, w którym właśnie jedziesz. Dzięki temu rozwiązaniu czas pracy lampka może działać na wbudowanej baterii do 6 godzin. To także unikalna technologia cut-off line, która kieruję wiązkę światła tam, gdzie najbardziej jest ona potrzebna. Dzięki temu – porównując lampkę z innymi – droga będzie lepiej doświetlona. Łatwymontaż, do którego nie będziesz potrzebować żadnych narzędzi, ułatwi przenoszenie lampki pomiędzy różnymi rowerami.

T4COSLP0196
Sposoby dostawy Nazwa Cena
Kurier po przedpłacie - rower złożony w 98% Kurier po przedpłacie - rower złożony w 98% 49,99 zł
Kurier za pobraniem Kurier za pobraniem 18,99 zł
Kurier po przedpłacie Kurier po przedpłacie 12,99 zł
Inpost Paczkomaty 24 Inpost Paczkomaty 24 11,99 zł
Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem Inpost Paczkomaty 24 - za pobraniem 17,99 zł

Gwarancja producencka KROSS - Rowery

Firma - KROSS S.A. udziela na zakupiony rower gwarancji jakości na okres 2 lat, licząc od daty zakupu. Warunkiem obowiązywania Gwarancji jest dokonanie płatnych przeglądów: pierwszego w terminie między 30 a 60 dniem od daty zakupu (dla rowerów zakupionych w miesiącach od listopada do końca stycznia przegląd może być najpóźniej do dnia 31 marca), przeglądu okresowego pomiędzy 12 a 13 miesiącem od daty zakupu oraz przeglądu po każdych trzech latach użytkowania roweru dla utrzymania Dożywotniej Gwarancji na ramę. Przegląd może zostać wykonany w Autoryzowanych Punktach Serwisowych lub punktach sprzedaży Kross.

Lista autoryzowanych punktów serwisowych znajduje się w zakładce PUNKTY SERWISOWE

Maksymalne koszty przeglądu zależą od modelu roweru i są podane poniżej:

Modele Cena I przeglądu po miesiącu od daty zakupu Cena II przeglądu po roku od daty zakupu
Dziecięce i młodzieżowe 40 zł 75 zł
Rowery górskie, szosowe, turystyczne, urban, miejskie 55 zł 120 zł
Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt 80 zł 150 zł

Dodatkowe koszty jakie klient musi ponieść po odbiorze roweru zakupionego przez internet na 85% za złożenie roweru w autoryzowanym serwisie:

Dziecięce i młodzieżowe - 40 zł

Górskie, Szosowe, Turystyczne, Urban, Miejskie - 55 zł

Enduro, Race Pro, Elektryczne MTB i Dirt - 80 zł

raty10x0.jpg

750x201-png pg bikes maj.png