Nowy Wyprzedaż! -100,00 zł BUTY SZOSOWE SHIMANO SH-RP200 ROZMIAR 42 BIAŁE Zobacz większe
rower na raty 0%

BUTY SZOSOWE SHIMANO SH-RP200 ROZMIAR 42 BIAŁE

377,00 zł

277,00 zł

BUTY SZOSOWE SHIMANO SH-RP200 ROZMIAR 42 BIAŁE

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Dodaj do listy życzeń

Kalkulator kredytowy

Opis

Producent Shimano

Więcej informacji

Podstawowy but do wyczynowy dla początkujących entuzjastów wyścigów szosowych. Oryginalna konstrukcja buta o maksymalnej funkcjonalności. Wszechstronność jest kluczem do doskonałej jazdy. Nie pozwól, aby coś przeszkodziło ci w doskonałej jeździe. Elementy jakość i stylistyka Shimano – Istnieje obuwie przeznaczone do szosowej jazdy sportowej które doskonale nadaje się każdych warunków jazdy. To obuwie dopasowane do pedałów SPD oraz SPD SL pozwala użytkownikowi wykorzystywać moc i wydajność bezkonkurencyjnych pedałów Shimano.


  • Producent: Shimano
  • Model: SH RP200
  • Najlepiej pasują do: PD R550, PD R540, PD R540 LA, PD A520
  • Waga: 505 g (rozmiar 40)
  • Kolor: Biały
Lepsze dopasowanie
  • 3 trwałe paski z rzepami rozkładają siłę zapięcia na górną część stopy
  • Pasek z przesunięciem zmniejsza napięcie w najwyższym punkcie stopy
  • Język z dodatkową wyściółką zapewnia jeszcze większą wygodę

Optymalna wydajność pedałowania i zgodność
  • Lekka podeszwa nylonowa wzmacniana włóknem szklanym
  • Kompatybilność z blokami SPD-SL i SPD

(Pedałów SPD można używać tylko z blokami SPD za pomocą adaptera SM-SH40)


Dynamiczne pedałowanie Shimano

Zawodowcy dla Ciebie
Zrodzona z wymagań serii Pro Tour dotyczących optymalnej siły i wytrzymałości technologia pedałów niskoprofilowych rozszerzyła się również na wielu innych rowerzystów, łącznie 2 zawodnikami wszystkich poziomów, sportowcami, kolarzami trenującymi i rekreacyjnymi. SPD-SL to drogowa platforma pedałów systematycznie udoskonalana wraz z obuwiem SHIMANO w celu przenoszenia większej siły z ciała na rower. Dzięki SPD-SL energia pedałowania jest rozpraszana na szerszej powierzchni i skuteczniej przenoszona na korbę, nawet przy ekstremalnych obciążeniach. Żadnych zmarnowanych ruchów. Żadnych strat spowodowanych odstępami, odkształceniami i niedopasowanymi elementami. SPD-SL pomaga wygrywać i osiągać cele. Ta sama skuteczność, która prowadzi zawodowców na podium, jest dostępna dla każdego rowerzysty. Zwiększona trwałość na dłuższe trasy. Większy komfort i lepsza zabawa! Opracowane dla spełnienia oczekiwań rowerzysty. Dopasowane do rowerzysty. Twój wybór.

Wydajność przenoszenia siły
SPD-SL jest to udoskonalona wersja szosowa systemu. Ta platforma pedału została specjalnie opracowana dla potrzeb Światowej klasy kolarzy szosowych. Jednolity pedał i interfejs bloków pozwalają na lepsze przenoszenie siły na pedał, pracujący pod ogromnymi obciążeniami związanymi z pedałowaniem podczas zawodów.

30 produktów w tej samej kategorii:

Kask to najważnejszy element wyposażenia rowerzysty. W końcu ma nam ratować zdrowie, a nawet życie. Doradzamy, jak dobrać rozmiar, aby spełniał swoje funkcje...