Pedały

Pedały zatrzaskowe to jeden z najważniejszych elementów łączących rowerzystę z pojazdem. Wybierając model zatrzaskowy, inwestujemy w najwyższą jakość. Żaden inny pedał nie pozwala bowiem na tak płynne przejście mocy ze stopy na koło. Co więcej, zatrzaski umożliwiają kręcenie się stopy w taki sposób, że nie naciska bezpośrednio na pedał i jednocz...

Pedały zatrzaskowe to jeden z najważniejszych elementów łączących rowerzystę z pojazdem. Wybierając model zatrzaskowy, inwestujemy w najwyższą jakość. Żaden inny pedał nie pozwala bowiem na tak płynne przejście mocy ze stopy na koło. Co więcej, zatrzaski umożliwiają kręcenie się stopy w taki sposób, że nie naciska bezpośrednio na pedał i jednocześnie nie ciągnie do tyłu, do góry i do przodu.
W przypadku zagrożenia możemy łatwo oswobodzić stopę. Aby przyzwyczaić się do obsługi pedału wystarczy zazwyczaj kilka raz – wypięcie stopy jest intuicyjne i w pewnym momencie po prostu stanie się dla nas normalne.
Wśród najczęściej wybieranych modeli pedałów znajdziemy m.in. modele Shimano, których stosunek jakości do ceny jest niezwykle korzystny. Do ich niewątpliwych zalet należy zaliczyć prostą konstrukcję i lekkość – materiały użyte w procesie produkcji są najwyższej jakości i odznaczają się dużą trwałością. Do większości pedałów producenci dodają bloki mocowane do butów rowerowych. Wybierając preferowany model warto wziąć pod uwagę, czy jest kompatybilny do bloków innych popularnych marek.

Więcej

Pedały Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Kask to najważnejszy element wyposażenia rowerzysty. W końcu ma nam ratować zdrowie, a nawet życie. Doradzamy, jak dobrać rozmiar, aby spełniał swoje funkcje...